Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zpět na všechny příspěvky
admin | 12. 08. 2019 |

Přípravy na Veletrh povolání Opava jsou v plném proudu

thumb

Díky Veletrhu povolání Opava mají žáci základních škol jedinečnou příležitost seznámit se na jednom místě s několika desítkami profesí, dozvědět se, kde se studují a kde se pro ně v okrese Opava najde po škole uplatnění.
Veletrh povolání navazuje na tradiční akci pořádanou již několik let SŠT Opava pod názvem INFORMA. Přichází nicméně v novém kabátě, neboť ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Opava se portfolio vystavovatelů rozšířilo o zaměstnavatele, kteří do stánků vnesou praktické interaktivní ukázky daných povolání a otevřou své dveře následným exkurzím. Na organizaci se podílejí Úřad práce ČR (Kontaktní pracoviště Opava), Okresní hospodářská komora Opava a statutární město Opava s podporou MAS Opavsko a Moravskoslezského kraje. Přípravy jsou nyní v plném proudu, chystají se webové stránky, aplikace do mobilu, kreslí se barevný plánek s popisky škol a firem, technici sčítají odběry, shánějí se židle, stoly …  Akce vypukne 24. 10. slavnostním otevřením za přítomnosti médií. A dveře haly se uzavřou v pátek 25.10. v 15:00. Držte nám palce!

Zpět na všechny příspěvky