Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zpět na všechny příspěvky
admin | 20. 11. 2020 |

Představení opavských středních škol ONLINE

thumb

Váháte nad tím, na které střední škole byste chtěli pokračovat ve svém studiu? Nebo máte doma osmáka či deváťáka, který by s výběrem potřeboval trochu pomoci? Právě pro vás jsme připravili online setkání s řediteli opavských středních škol. To proběhne v pondělí 23. listopadu od 16 hodin, a to prostřednictvím aplikace Zoom. Ředitelé čtyř opavských středních škol v krátkosti představí možnosti, které jejich školy studentům nabízejí.

 

Setkání je reakcí na poptávku ze strany žáků a jejich rodičů. Na předchozím online setkání k výběru budoucí kariéry totiž téměř 80 % zúčastněných potvrdilo, že by podobné setkání se zástupci středních škol uvítali. Proto jsme ředitele oslovili a jsme velmi rádi, že s prezentacemi souhlasili. Těšit se můžete na zástupce Střední školy průmyslové a umělecké, Střední školy technické, Střední průmyslové školy stavební a Středního odborného učiliště stavebního.

 

Online setkání je další náhradní akcí místo Veletrhu povolání, který se letos zrušil. Akci pořádá MAS Opavsko a účast je zdarma.

Registrovat se můžete: ZDE nebo na stránkách MAP Opavsko

Zpět na všechny příspěvky