Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Informa

Volba povolání je i věcí rodičů!

Povzbuďte a podpořte své děti při výběru pro ně vhodného povolání a správného vzdělávání. Bude-li vaše dítě brzy končit základní školu a čeká-li jej tedy výběr povolání, je zde Veletrh povolání právě pro vás. Pomozte vašemu dítěti ve výběru povolání a nenuťte jej k oboru nebo vzdělávání, které mu nebude nic říkat. Výběr profese a vzdělání má vyhovovat dovednostem a talentu dítěte. Jen tak se pak bude ve svém budoucím povolání cítit dobře, dále se rozvíjet a mít předpoklady pro další kariérní postup. Čím vhodnější vzdělání děti po ukončení základní školy získají, tím nižší je riziko, že budou později nezaměstnané.

Další informace a akce

Období volby povolání je výzvou i pro rodiče. Veletrh chce proto rodičům nabídnout i další informační akce a tipy. Využijte tuto příležitost a přijďte si promluvit s odborníky z firem o tom, co která profese obnáší.

Po Veletrhu povolání se budou konat dny otevřených dveří pořádané jednotlivými vystavovateli. Využijte tuto možnost a ještě blíže se seznamte s tím, jak je možné v našem regionu studovat a v praxi uplatnit konkrétní obor!
Jejich termíny naleznete níže.

Bivoj
Bagr

Rodiče a jiní mimoškolní návštěvníci veletrhu

Z kapacitních důvodů doporučujeme u mimoškolních návštěvníků přijít na veletrh 24.10. v době od 14 do 17 hodin nebo 25.10. mezi 12 a 15 hod. Samozřejmě ale můžete prohlídku absolvovat kdykoli.

Terminy DOD středních škol a zaměstnavatelů, které se prezentují na Veletrhu, budeme postupně doplňovat.

Všechny termíny DOD jsou ke stažení ZDE.