Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Seznam zaměstnavatelů, kteří se účastnili Veletrhu povolání 2019. Seznam bude obnoven v listopadu 2021.

ABEL-Computer s.r.o.

www.abel.cz/
Opava

Vizí společnosti ABEL-Computer, kterou již tři desetiletí rozvíjíme, je naprostá bezstarostnost firem v oblasti tisku. Opíráme ji o tvrzení, že „kvalitní tonerové kazety a absolutní péče zaměstnanců ABEL, znamenají spokojeného zákazníka“.

Na naší cestě k bezstarostnosti jsme postupně do nabídky zařadili služby pronájmu tiskáren, jejich servisu a tiskového auditu.

Své služby opíráme o tři základní pilíře:

- asistentky a obchodníky, kteří řeší a pečují o vše, co souvisí s tiskovými potřebami zákazníků

- vlastní výrobu tonerů do tiskáren, díky které máme kvalitu vždy pod kontrolou

- výzkum a vývoj - náš závazek a záruka, že budeme mít pro naše zákazníky vždy nejčerstvější novinky

Adiv

opava.adiv.skoda-auto.cz/
Opava

Prodej nových a ojetých vozidel a servis vozů značky ŠKODA

Advanced World Transport a.s.

www.awt.eu/
Ostrava

Skupina AWT, člen skupiny PKP CARGO, je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů služeb nákladní železniční dopravy v Evropě.

Mezi klíčové služby patří železniční doprava, kombinovaná doprava, železniční spedice, provozování drah, železniční stavby a traťové služby, pronájem, opravy a čištění železničních vozů, rekultivace a stavební práce.

AGRANA - Moravskoslezské cukrovary

cz.agrana.com
Neuvedeno

Společnost Moravskoslezské cukrovary, a.s. je dceřinnou společností koncernu AGRANA. Má dva výrobní závody: v Hrušovanech nad Jevišovkou, kde sídlí i ředitelství společnosti, a odštěpný závod Opava.

Celkově vyrábíme cukr v devíti provozech v Rakousku, České republice, Maďarsku, na Slovensku, v Rumunsku a Bosně a Hercegovině. Právě zde zpracováváme cukrovou řepu od smluvních pěstitelů a rafinujeme surový cukr pocházející z celého světa.

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.

www.interpon.cz/
Opava 9 – Komarov

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. je významnou mezinárodní společností v oblasti výroby a prodeje barev a nátěrových hmot. Od roku 2006 působí i v České republice, kde má svůj jediný výrobní závod v Opavě - Komárov. Výrobou práškových barev tak společnost Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. navázala na tradiční komárovskou výrobu barev a laků datovanou až do roku 1907.

AkzoNobel celosvětově zaměstnává více než 30.000 pracovníků. Naše výrobky jsou dodávány do průmyslových oblastí jako: architektura, automobilový a letecký průmysl, funkční nátěry, nábytek, IT a mobilní zařízení, domácí spotřebiče, všeobecný průmysl a komerční lakovny. Mezi klíčové produktové značky AkzoNobel patří Interpon, Dulux, Sikkens, Cromadex, Hammerite, International aj.

Přijď mezi nás a vyber si svou kariéru :)

 

AL INVEST Břidličná, a. s.

www.alinvest.cz/
Břidličná

Jsme tradiční a významný zaměstnavatel regionu, za kterým letos stojí 89 let úspěšné historie se zpracováním neželezných kovů. V současné době je naší hlavní doménou široké spektrum výrobků na bázi hliníku. Jsme největší tuzemský výrobce obalových materiálů a válcovaných polotovarů z hliníku. Jsme firmou s jasnou vizí i budoucností, se zpracováním hliníku máme dlouholeté zkušenosti a rozsáhlé plány.

ALBREKO s. r. o.

www.albreko.cz/
Neuvedeno

AP NETSOFT, s.r.o.

www.apnet.cz/
Neuvedeno

ARAKO spol. s r.o.

www.arako.cz/
Opava

Společnost ARAKO zaměstnává průměrně 200 zaměstnanců. Stavíme na více než šedesátileté tradici vývoje a výroby průmyslových armatur v Opavě, spojené s koncernem SIGMA a podnikem Minerva. Od roku 2017 patříme ruskému holdingu Atomenergomash, strojírenské divizi státní korporace pro jadernou energii ROSATOM.

Naše produktové portfolio nabízí armatury pro jaderné a tepelné elektrárny, chemické i petrochemické provozy. Pravidelné dodávky speciálních armatur do primárních okruhů jaderných elektráren jsou nejlepším důkazem produkce společnosti. Do dnešních dnů jsme vyrobili více než 250 000 jaderných armatur, které jsou používány téměr ve všech jaderných eletrárnách ruského typu na světě. V dnešní době exportujeme do 25 zemí světa.

Kromě samotné výroby průmyslových armatur nabízíme také služby v oblasti servisu, oprav a repasí armatur, technickou podporu nebo úpravu a vývoj armatur ve vlastním konstrukčním oddělení.

Naše oddělení kvality dbá na kvalitu vyrobených produktů i dbá o moderní pracovní prostědí a postupy pro efektivní řízení společnosti a certifikace, které nám umožňují vyrábět a dodávat průmyslové armatury.

ARAKO JE MÍSTO PRO VAŠI REALIZACI 

 

 

 

ATELIER 38 s.r.o.

www.atelier38.cz/
Ostrava, Opava

ATELIER 38 S.R.O.

je architektonicko – projekční firmou, jež se transformovala v roce 2000 z volného sdružení Atelier 38. Charakteristikou je práce v týmu, realizace zakázek v klasických i alternativních technologiích, aktuální informovanost, neustálé vzdělávání a rozvíjení moderních trendů v oboru včetně respektování ekologických aspektů. Trvale spolupracujeme s odborníky v oblasti projektování technické infrastruktury, technického zabezpečení budov, statiky apod.

Pro zvídavější čtenáře zde uvádíme něco málo z historie kolem názvu Atelier 38 a tím také odpovídáme na častou otázku, proč zrovna 38. No protože toto číslo měla učebna na Fakultě architektury Vysokého učení technického v Brně, kde zakládající členové strávili bezesporu šťastná studijní léta a v době, kdy se sdružení transformovalo na společnost s ručením omezeným bylo tatovi firmy 38 let a kolega Valík Luděk běhal orientační běh s číslem 38 na prsou a to je celý... ( no, nekupte to ). Chronologii osob a obsazení slouží také k tomu, aby čtenář zjistil, má-li tuto potřebu, který tvůrčí tým autorsky pracoval na zakázkách časově zařazených na našich stránkách Reference, prosím prozkoumejte na těchto stránkách www.atelier38.cz/data-a-fakta.

AUTOCENTRÁLA s.r.o.
Axis Tech

axistech.cz
Opava

Naše společnost se specializuje na výrobu precizních frézovaných dílů a sestav, které jsou určeny zejména pro letecký, kosmický a automobilový průmysl. 

 

 

 

Balnabed
Bašista

www.basista.cz/
Neuvedeno

BCC, s.r.o.

www.bcc.cz/
Neuvedeno

BENKO KLIMA s.r.o.
BEST, spol. s r.o.

www.best-opava.com/
Opava

Naše společnost byla založena v roce 1992

 • hlavním oborem činnosti firmy je líhnutí a prodej kuřat masného typu, výroba násadových vajec
 • roční kapacita líhně je 30 milionů kuřat
 • maximální denní produkce je 170 000 kuřat
 • vlastní rozmnožovací chovy s roční produkcí 30 milionů násadových vajec
 • masné hybridy kuřat Ross 308COBB 500, ojediněle Hubbard
 • kuřata jsou dodávána jak na tuzemské, tak i zahraniční trhy (Slovensko, Polsko, Maďarsko)

Během její dvacetileté existence došlo ke zvýšení kapacity líhně z původních 24 milionů na 30 milionů kuřat za rok. V průběhu let došlo ke strategickému rozvoji firmy, specializace šla cestou výroby násadových vajec spolu s líhnutím jednodenních brojlerových kuřat.

V součastné době se může společnost právem řadit k nejvýznamnějším producentům násadových vajec a jednodenních kuřat v České republice.

Organizační řád společnosti:

 • úsek odchovu nosných slepic a kohoutů
 • úsek chovů – výroby násadových vajec
 • úsek líhně – líhnutí jednodenních kuřat
 • úsek obchodního oddělení – plánování prodeje a prodej jednodenních kuřat
 • úsek dopravy
 • úsek ekonomický
 • úsek plánování odchovů, chovů, řešení dotačních programů

BIVOJ a.s.

www.bivoj.cz/
Neuvedeno

Bohemiaflex CS
BorsodChem MCHZ, s.r.o.

www.borsodchem-cz.com/
Chemická 2039/1, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

BorsodChem MCHZ je jedním ze dvou výrobních závodů skupiny BorsodChem ve střední Evropě. Dodáváme sortiment výrobků zejména organické, ale rovněž anorganické povahy. Námi vyráběné suroviny nacházejí uplatnění u výrobců polyuretanových, pryžových, farmaceutických, zemědělských a potravinářských výrobků a zařízení na úpravu vody.

Téměř veškerá naše výroba je určena k vývozu. Jsme významným dodavatelem anilinu pro naši mateřskou společnost v Maďarsku. Další výrobky jsou předmětem distribuce po Evropě i za hranice kontinentu, včetně Asie a obou amerických kontinentů.

Za osm desetiletí svého působení v Ostravě jsme si vytvořili silné vazby na lidi i průmyslové společnosti v okolí. Zakládáme si na otevřenosti vůči svým zákazníkům i společnosti, udržujeme svou flexibilitu, neustálý růst a pokračujeme v investicích do místních vzdělávacích a sociálních programů.

Vyrábíme řadu vysoce čištěných základních chemických látek, včetně anilinu, cyklohexylaminu (CHA), dicyklohexylaminu (DCHA) a dietyloxalátu (DEOX).

Vyrábíme řadu speciálních aminů podle přísných specifikací. 70% z nich prodáváme jako katalyzátory do výroby polyuretanů. Mezi naše speciální chemické látky na PU patří dimetylcyklohexylamin, dimetylbenzylamin, pentametyldietylenetriamin, dimetylizopropylamin and metyldicyklohexylamin.
Naše další speciální aminy se používají na výrobu nukleových látek (metalurgickou metodou ColdBox) a k výrobě agrochemikálií, farmaceutických polotovarů anebo organických barviv.

Pozitivní vnímání chemie, především nejmladší generací, je základem pro budoucnost našeho průmyslu. Je pro nás důležité, že vidí sociální výhody našeho podnikání.

Spolupracujeme se základními a středními školami, organizujeme exkurze a podporujeme pravidelně letní akci související s chemickou olympiádou.

Dlouhodobá spolupráce se SPŠCH Heyrovského je zakotvena ve smlouvě na kulturní a sportovní aktivity pro studenty. Samostatnou částí je spolupráce v oblasti personální. V areálu školy jsou též trvale umístěny panely prezentující naši společnost, které povzbuzují studenty v rozhodnutí, aby se dále ve své kariéře věnovali chemii.

Samozřejmě spolupracujeme také s vysokými školami, kterým nabízíme spolupráci při řešení konkrétních problémů souvisejících s chemií.

Uvědomujeme si, že úspěch našeho podnikání závisí na respektování lidí okolo nás. Podporujeme týmovou práci a tvůrčí schopnosti našich zaměstnanců, podněcujeme je k dosahování vlastního naplnění ve své práci, stejně jako odpovídající finanční odměny.

Zavádíme nejvyšší bezpečnostní standardy a neustále rozvíjíme účinné technologie šetrné k životnímu prostředí, které pomáhají chránit životní prostředí a zdroje, které všichni sdílíme.

 

BR Group a.s.
Brano Group

www.brano.eu/
Hradec nad Moravicí

CARGO design

www.cargodesign.cz/
Opava

Jsme ryze česká firma založená v roce 1992. V počátcích činnosti se zabývala stavbou jednoduchých valníkových a skříňových nástaveb. Před patnácti lety se firma přesunula z pronajatých garáží do vlastního výrobního prostoru na předměstí Opavy. Výroba je organizována manufakturním způsobem – jedná se většinou o ruční kusovou výrobu. Mimo výrobu speciálních nástaveb patří mezi běžnou oblast naší výroby:

 • výroba skříňových nástaveb (Cargo Van, Alu Van, Aluteam)
 • výroba chladírenských, mrazírenských a pekařských nástaveb (IZO,FNA, FRC, Lamberet)
 • valníkové nástavby (otevřené, plachtové, shrnovací – EDSCHA, TSE)
 • příprava pro aplikaci chladící transportní techniky (Thermo King,  Carrier Transicold)
 • montáž hydraulických nakládacích plošin (Dhollandia, Bär, Zepro, Dautel)
 • výroba a montáž plachtových konstrukcí včetně plachet
 • výroba odtahových a havarijních vozidel
 • montáž vzduchového pérování (Firestone)
 • montáž klimatizací
 • montáž nezávislých topení (Webasto, Ebersprächer)
 • montáž elektrocentrál
 • montáž couvacích kamer
 • čalounění interiéru
 • výroba a montáž ochranných rámů a ramp
 • montáž spoilerů a aerodynamických krytů
 • montáž výstražných světelných majáků a ramp
 • montáž nájezdových ramp a odtlačovacích rámů
 • montáž elektrických a hydraulických navijáků
 • montáž tažných zařízení pro osobní, dodávkové a nákladní vozidla

montáž veškerého autopříslušenství a doplňků

Czech Print Center
Česká pošta